Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Bizden Haberler arrow DODER 18. Ulusal Denizkızı Kongresi,
DODER 18. Ulusal Denizkızı Kongresi, Yazdır E-posta


DODER tarafından organize edilen, 18. Ulusal Denizkızı Kongresi, Alanya’da bulunan Mukarnas Spa Resort Hotel'de 27 Nisan Perşembe Günü, 36 Okuldan 186 öğrencinin Katılımı ile başladı.

Denizci Öğrenciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Can Serbest’in konuşması ile açılışı yapılan kongre katılımcıların konuşmaları ile devam etti.

UDHB Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Hızır Reis Deniz, Türkiye Denizcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Dereli, Türk Loydu Vakfı Dış İlişkiler Müdürü Mehmet Avcı, Antalya Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Anılgan, Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Taşdemir, Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Salim Söğüt, İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ergin, TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Aşkın, TMMOB Gemi Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlker Civelek’in de katılımcılar arasında yer aldığı organizasyonda konuşmacıların yoğun olarak üzerinde durduğu konu kongrenin sürekliliği ve başarısı oldu.

Türkiye Denizcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Dereli, Denizci Öğrenciler Derneği’nin bir sonraki Ulusal Denizkızı Kongresi’nin başkent Ankara’da yapılmasının öğrenciler ve devlet kurumları arasındaki bağın güçlenmesine büyük katkıda bulunacağını söyledi ve DÖDER’in Türkiye Denizcilik Federasyonu bünyesindeki yerinden bahsetti. UDHB Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Hızır Reis Deniz, sektörün sorunlarına değinip, öğrencileri bu konudaki gayretlerini arttırmaya yöneltti.

 

Bizden Haberler

DODER 18. Ulusal Denizkızı Kongresi,

DODER tarafından organize edilen 18. Ulusal Denizkızı Kongresi, Alanya’da bulunan Mukarnas Spa Resort Hotel'de 27 Nisan Perşembe Günü yapılan açılış töreni ile başladı.

 
Turkish Maritime Society of North America
YDO Mezunları Amerikada Türkiye Denizcilik Derneğini Kurdu.
 
Karadeniz’de Yardım Çağrısı" belgeseli

TURKAPDER Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. M. Birol Bayrakdar "Karadeniz’de Yardım Çağrısı" belgeseli yapımcılarına plaket verdi.

 
İTÜ GİMDER 2.OGK TOPLANTISI

 


Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Cengiz Karabüber önce GMO odasının organize ettiği Kahvaltıya Gazilerimizle birlikte katıldı. Kahvaltıdan sonra hep birlikte Tuzla Sivil toplum platformunun tertiplediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine katıldı.
ay 29 ekim 2016 [1024x768].jpg

SPONSARLARIMIZDuyurular

1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramınız Kutlu olsun.Ramazan Bayramı 2017 RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN:


DÜNYA DENİZCİLER GÜNÜ 2017 Dünya Denizciler Günümüz Kutlu Olsun:


1 TEMMUZ Kamu Oyu Duyurumuz

1 TEMMUZ'lar Ulusal Denizcilik Günü Olarak Kutlansın;BODRUM (Yat ve Yatçılık Mevzuatı Çalıştay Sonuç Raporu) TÜRDEF Yönetim Kurulu Başkan yardımcımız ve Bodrum Temsilcimiz Kaptan Mustafa Demiröz' ünde katılımı ile 7- 8 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen çalıştay sonuç raporu yayınlandı. Rapora Basın Yayın Teknik rapor alt menüsünden ulaşabilirsiniz.


ICS 2017 Yıllık Raporu

ICS 2017 Yıllık Raporunu Yayınladı.Yakup Korkmaz Nitelikli Gemi İnsanı

Nitelikli Gemi İnsanıTurkish Maritime Society of North America YDO Mezunları Amerikada Türkiye Denizcilik Derneğini Kurdu.


Süleyman Savaş İmza Günü DELEGEMİZ Müh. Süleyman SAVAŞ imza Günü.
TURDEF 4.OLAĞAN GENEL KURUL (TURDEF) Türkiye Denizcilik Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulu ve Görev dağılımı Yapıldı.
Üye Girişi

Üye Girişi
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...
Site Yönetimi
Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi ziyaret

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj

Okuyucu Yorumları


KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi